Marry Fermont
  • en
  • nl
  • HOME
  • OVER MIJ
  • FOTOGRAFIE
  • REIZEN
  • ETEN
  • LIEFDE & LEVEN
    • ZWANGER WORDEN & ZIJN
  • PUBLICATIES
  • CONTACT

Archives

Monthly Archive for: ‘december, 2019’

WAT WERK(T) VOOR EEN MOEDER

LIEFDE & LEVEN|21 december 2019
WAT WERK(T) VOOR EEN MOEDER

Tijdens de wereldreis besloot ik dat ik fulltime thuis wilde blijven. Mijn rol zou veranderen van een fotograaf die mama is, naar een mama die fotograaf is. Ik schreef er een blog over en kreeg daar veel reacties op. Een heleboel succes wensen, maar ook privé berichten. O.a van Wendy, die schreef: “Aan het niet …

Lees verder en bekijk meer foto's >>

MOOIE HERFSTKLEUREN | ELINE, PETER & MILOU

ZWANGER|8 december 2019
MOOIE HERFSTKLEUREN | ELINE, PETER & MILOU

Oh wat hadden we veel regen dit jaar, maar 17 november was dan eindelijk de dag dat we de zwangerschapsshoot konden laten doorgaan. Wat was het gezellig en wat deed Milou het fantastisch! Erg benieuwd of ze een broertje of een zusje krijgt 🙂

Lees verder en bekijk meer foto's >>

SINTERKLAASFEEST ZONDER LEUGENS?

LIEFDE & LEVEN|5 december 2019
SINTERKLAASFEEST ZONDER LEUGENS?

Ik heb veel herinneringen aan het Sinterklaasfeest. Mijn lieve mama maakte er echt werk van. Cadeaus in overvloed en ontzettend veel geweldige, lieve en grappige gedichten! Maar ik herinner me ook de spanning, de dreigementen met Piet die kwam kijken of ik mijn eten al op had en die keer dat ik de roe in …

Lees verder en bekijk meer foto's >>

FOLLOW ON INSTAGRAM

FROM SNOW TO SUN ☀️ Dat was wel even gek. Gist FROM SNOW TO SUN ☀️ Dat was wel even gek. Gisteren gingen we slapen in een witte wereld en vandaag werden we wakker: weg! Alles weg! Ik had het wel gelezen dat het zou gebeuren, maar toch gek. Net een droom 😅.

Het zonnetje -wat even doorkwam vandaag- was in elk geval heerlijk! Liv heeft zelfs een deel zonder jas gelopen. We deden het geocache rondje in het Veerse Bos. Een heerlijke rondje, met een paar moeilijk verstopte caches. (En een heleboel modder en een paar mooie slidings 😅).

Was @dennyworldrunner vorige week nog niet laaiend enthousiast, vandaag gaf hij niet op tot we de cache gevonden hadden haha.Het wordt nog een fanatiekeling hehe. En gezien het nieuws vandaag (de scholen blijven dicht 😑). gaan we gewoon lekker door hiermee ☺️.

Ik zit elke avond fanatiek te puzzelen, zodat er weer meer caches beschikbaar komen, dus ik heb er een hobby bij hoor. Van klussen naar geocachen. Je moet wat…

En nu we het er toch wéér over hebben: wat is jouw onmisbare geocache tool? We hebben al een magneetpen (erg handig gebleken) en willen graag nog een uitschuifbaar spiegeltje bestellen. Een pincet zit ook al in de uitrusting en een pen natuurlijk! Ik wil dolgraag een stempel met een papa, mama en kindje en onze teamnaam: Madeliv, maar ze zijn nogal duur en tja, eigenijk heb je dat niet perse nodig 🙈.

Heb ook een al een rondje gespot waar je een hengel nodig hebt, dus ben ook op zoek naar een goedkope tweedehands hengel 😂.

Wat hebben we nog nodig?
.
.
.
#neverendinglockdown #outdoor @geocaching @1000hoursoutside #mud #modder #homescooling
SNOW ⛄️ Met bakken kwam het uit de lucht de he SNOW ⛄️ Met bakken kwam het uit de lucht de hele middag! ❄️ We gingen sleeën, bouwden een sneeuwpop, Liv maakte een sneeuwengel en bovenal genoten we van deze buitenkans (zie stories). We hebben niet vaak sneeuw in Nederland en al helemaal niet in Zeeland.

De camera bleef thuis, want er kwam teveel uit de lucht vallen. Eenmaal thuis maakte ik “veilig” vanuit de deuropening deze foto’s van Liv, want zo’n speciale dag moet natuurlijk vereeuwigd worden op de tijdlijn 😜 En dat zag ik bij velen van jullie!

Liv vond het HEERLIJK! En ze heeft het geen seconde koud gehad (in tegenstelling tot haar moeder hehe). Liv had gewoon warme handen, voeten en gloeiwangen buiten (hoe dan?!?!)

Echt een cadeautje vandaag! En gezien de situatie waar we in zitten zeg ik voor het eerst: van mij mag het wel lekker een paar weken blijven liggen! Lekker sleetje rijden!

Hebben jullie ook zo genoten? Was er sneeuw waar jij woont?
.
.
.
#cadeautje #sneeuw #sneeuwpret @1000hoursoutside #buitenspelen #outdoor #snow
OUR FIRST WEEK GEOCACHING ⭐️ Een week geleden OUR FIRST WEEK GEOCACHING ⭐️ Een week geleden begonnen we aan ons @geocaching avontuur. Velen van jullie volgden en dat is echt ontzettend leuk om te lezen! Dus blijf me vooral bericht sturen en taggen.

We zijn er inmiddels achter hoe je multicaches en puzzels moet oplossen (althans de meeste tot nu). We hebben hele kleine en hele grote gevonden, super goed verstopt en makkelijker, hele gewone en hele aparte!

Ik had niet gedacht dat Liv het nog steeds zo leuk zou vinden als je bedenkt dat we elke (!) dag 2 tot 4 uur buiten zijn om caches te zoeken. Ik zit echt te wachten tot ze zegt: “Vandaag niet hoor mama”, maar nee. Elke avond liggen we in bed te kijken wat we de dag erna gaan doen.

Omdat we bijna alles in een loopafstand van onze huis inmiddels hebben gevonden, gaan we nu fietsen. Liv haar fiets is alleen te klein aan het worden, dus zijn we nu op zoek naar een goeie 20inch fiets. Dan kunnen we verder van ons huis op pad.

Vandaag gingen we naar het Toorenvliedt park waar ik nog nooit overdag was geweest (alleen 1x met Halloween). Ik heb een hoop geleerd over de geschiedenis haha en Liv ook. Geocachen is perfecte homescholing. Het was een mulitcache met een vraag of 16 die je moet beantwoorden voordat je erachter komt waar de cache ligt (als je alle antwoorden goed hebt). Ook dit vindt Liv leuk om te doen (verbazingwekkend vind ik). Helaas hadden we 1 antwoord fout en dus hebben we de cache nog niet gevonden, maar Liv zegt dan: “we geven niet op hoor mama, morgen gaan we terug, ik wil een smiley!”

Tot nu toe hebben we er 57 gevonden en Liv haar doel is nu 100. Dus the game is still on!

PS het buiten zijn gaat ook echt goed. Vandaag zei iemand: “je gaat nog van de winter houden”, nou dat gaat een beetje ver.. maar ik vind het wel heel fijn om zoveel buiten te zijn!
.
.
.
#genieten #buitenzijn #geocachen #nieuwehobby #nogsteedsleuk #gameon #outdooractivity #lockdown
OFF DAY 😒 Pffff vandaag had ik er allemaal niet OFF DAY 😒 Pffff vandaag had ik er allemaal niet zoveel zin in. Soms heb ik van die dagen dan vliegt het me zo naar mijn keel: dan denk ik: waar gaat dit heen met de wereld 😔 Ik ben niet een persoon om bij de pakken neer te gaan zitten en ik zie gelukkig altijd de positieve dingen nog, maar jongens want kan ik me voorstellen dat mensen in deze tijd in een depressie belanden😢.

De tijd van het jaar helpt ook echt niet mee. Zolang als dat ik terug kan denken ben ik altijd weggeweest in december, januari en/of februari. Vooral januari en februari vind ik echt de vreselijkste maanden van het jaar.

Daarnaast is mijn broertje aan het klussen aan ons huis en daar vallen ook veel dingen van tegen. Het weer helpt niet mee, ik heb nul tijd voor mezelf en ik werd ongesteld vandaag. Nou dan weet je het wel… dan kan je beter binnen blijven onder een dekentje op de bank.

Maar nee, daar wordt ook niemand beter van. Dus hup! Toch 3 uur naar buiten geweest vandaag en 2 caches gevonden. Het huis met de Franse slag schoongemaakt en opgeruimd en bij deze depri post wat heerlijke foto’s van onze fantastische reis van Myanmar gezocht in januari 2013.

Op een dag….wordt het weer beter. 🍀 

En tot die tijd maken we er het beste van! (maar soms even niet).

Hoe was jouw dag?
.
.
.
#offday #nietaltijdleuk #geentijdvoormezelf #zininzon #ishetalzomer #lockdown
BEST @GEOCACHING SITES ⭐️ Tell me! Wat was jou BEST @GEOCACHING SITES ⭐️ Tell me! Wat was jouw favoriete rondje/ favoriete stad/ favoriete cache?

Het is geen geheim dat we op dreef zijn in huize ter Steege/Fermont 😌 En het smaakt alleen maar naar meer, dus we horen graag ALLE tips in binnen- en buitenland!

We hebben een lijstje gemaakt met rondjes die we nog willen doen en die wil ik zeker verder aanvullen.

Op dat lijstje staan:
🔸 GC7JVGQ Beestenboel Rammekens in het Ritthemse bos (die hebben we gisteren gedaan en is leuk voor kinderen omdat je beter weet naar wat je zoekt.)
🔸 GC8CBTV De Manteling (hebben we vandaag gedaan).
🔸 GC7PX0W - De Cleene Hooge (schijnt met vlotjes over varen te zijn, hier waren we aan begonnen toen de regen het won van ons, dus gaan nog terug).
🔸 GC8J57C Drol - Dit is een “drollen” rondje waarbij de cache is verstopt in plaatjes (?) van drollen. Ik weet het niet precies, maar is ons aangeraden. Hier moeten we alleen voor puzzelen en zover zijn we nog niet gekomen 🙈.

Meer tips hebben we nog niet, maar ik weet zeker dat jullie die wel hebben dus shoot!

En voor iedereen die de tips wil bewaren: even op de boeklijstmarker klikken rechts onder de foto op Instagram. Op FB op de 3 puntjes en dan opslaan.

Foto’s zijn van vandaag. Kleine uitleg: 1. Liv en ik op de brug met mijn jas onder de modder omdat ik gisteren finaal op m’n bakkes ging in de modder. 2. Liv die tegenwoordig altijd half een ballet pose doet 😍 3. Liv die niet wilt dat ik een foto maak tussen alle drollen vandaag waar we een cache moesten zoeken. 4. Liv haar pose sinds ik foto’s maakte van @fay_heijboer en ik tegen Fay zei: “kijk eens omhoog” sindsdien denkt ze dat modellen dat doen 😍😂. 5. Onze grootste schat tot nu toe! 6. Een handkusje van Liv voor jullie allemaal!
.
.
.
#lockdown #buiten #geocachen #buitenspelen #outdooractivities #tipsgevraagd
BEESTENBOEL 🐇Vandaag deden we een (premium) @ge BEESTENBOEL 🐇Vandaag deden we een (premium) @geocaching rondje in het Ritthemse bos. Voor Denny zijn eerste keer geocaching en ook hij vond het leuk! (niet zo enthousiast als ik haha, maar verschil moet er wezen 😬).

Gisteren schreef ik dat je prima kan beginnen met de gratis versie van @geocaching om te kijken of het wat voor je is, maar als je het leuk vindt is de premium wel echt een aanrader. Behalve dat je (veel) meer caches kan vinden, is er nog veel meer te ontdekken!

Aan het begin van de week schreef ik dat er nieuwe wereld voor me was open gegaan en elke dag leer ik bij! Je hebt allerlei verschillende soorten caches. Traditionele: “gewoon” naar de coordinaten gaan, hint bekijken en zoeken. Je hebt multi caches die met elkaar verbonden zijn en waar je iets moet oplossen en coordinaten moet berekenen. (Als ik dit goed zeg 🙈). Je hebt vraagtekens waarbij je puzzels moet oplossen, virtuele punten, trackables en weet ik wat nog meer. Ik snapte er regelmatig echt geen bal van 🧐Dankzij de hulp van @pietersfotografie , @majabrant en @xdragstarx snap ik het elke keer wat beter.

Er zijn verschillende facebookgroepen en natuurlijk heb je google, maar ik ben in principe van Facebook af en probeer het liever op te lossen met “mijn eigen kleine community”. Dat gaat tot nu toe goed!

Wat ik in elk geval geleerd heb is dat deze website je kan verder helpen met raadsels: https://www.geocachingtoolbox.com Verder is het vallen en opstaan en veel vragen aan mensen die er meer verstand van hebben 😎.

Vandaag hebben we er voor het eerst 1 niet gevonden. Mega frusterend, dat gaat me dus voor altijd irriteren he…. 🤪 Het is wel gelukt om de bonus te vinden. Bij elk cache is een letter gelinkt aan een cijfer en met die cijfers moet je dan achter de coordinaten komen en dan vind je de bonus. Vind ik dus cool he!🥸

En 4 uur buiten vandaag. Met een zonnetje. Echt perfect!

Hoe was jouw dag?
.
.
.
#buiten #natuur #geocaching #1000hoursoutside #ritthem
DZJIO-KESJING Vandaag kwam ik erachter dat het gee DZJIO-KESJING Vandaag kwam ik erachter dat het geen “dzjioketching” is maar “kesjing”, ik zei het verkeerd. De cache (dus eigenlijk zou je in het engels cash schrijven) verwijst naar een schat. Dan weet je dat 😉.

Vandaag waren voor de 5e keer op pad en vervelen doet het absoluut nog niet. Ik zag eigenlijk best op tegen de lockdown na de kerstvakantie. @dennyworldrunner weer elke dag aan het werk en Liv en ik op elkaar aangewezen en geen tijd voor mij om te klussen of voor mezelf. Daarnaast zag ik op tegen het binnen zitten en toen kwam dit op ons pad en het doet ons zo goed!

Ik kreeg meerdere berichten van andere blije ouders en kindjes die begonnen zijn en dat vind ik echt super leuk! Zo fijn dat er meer mensen “baat” bij hebben.

De meest gestelde vraag tot nu toe is: “Is een premium account nodig om te starten?” en het antwoord is: nee hoor, je kan prima met de gratis versie op pad. Ik wist alleen meteen na de eerste dag al dat dit echt iets voor ons is en dat we dit nog jaren (fanatiek) zullen doen. En veel geld geef je op dit moment toch niet uit, dus ik vond het een well spent 30 euro haha.

We voelden ons vandaag toerist in eigen stad. Behalve dat het een geweldige motivatie is om naar buiten te gaan, is het ook een super coole “methode” om iets van de omgeving te zien. Bij elke cache staat er ook een stuk over de omgeving en ik heb vandaag het smalste huis van Middelburg gezien, het smalste straatje en nog een heleboel andere mooie dingen (die ik wel kende, maar extra van genoten heb vandaag).

En ook leuk: de camera gaat weer mee op pad en daar heb ik ook veel plezier in. Dus so far, so good met deze lockdown, ik ben mentaal klaar/ voorbereid op een verlening (maar duim voor het tegenovergestelde).

Blijf vooral jullie @geoaching avonturen delen, daar geniet ik ook van! En ook de vorderingen met de @1000hoursoutside challenge. 💪🏻
.
.
.
#schatzoeken #buiten #buitenspelen #middelburg @wijzijndestad @geocaching
THERE IS NO SUCH THING AS BAD WEATHER, ONLY BAD CL THERE IS NO SUCH THING AS BAD WEATHER, ONLY BAD CLOTHING 😬 Nou dat bleek wel vandaag!

De ochtend bestond uit veel te laat wakker worden, boodschappen doen en mijn broertje helpen. Toen we in de hagels terug moesten fietsen vanaf de supermarkt, kwam Lotte, een vriendinnetje van Liv. Het liefst was ik binnen gebleven: het huis was ontploft en zij waren heerlijk aan het spelen, maar ja die challenge he… Die neem ik dan serieus en als ik bij de eerste regendruppels al binnen ga zitten dan weet ik al hoe het gaat eindigen…

Dus hop, aangekleed en naar buiten! In het begin ging het nog wel in de miezer regen. Toen we de eerste cache hadden gevonden waren we nog vol goede moed, maar op weg naar de tweede begon het te plenzen. En we liepen in de polder zonder beschutting. Toen ik voelde dat mijn jas begon door te lekken, wist ik dat het tijd was om naar huis te gaan.

Tot op mijn BH was ik nat en ook Lotte haar jas bleek niet bestand tegen zoveel regen. Met dit weer ontzettend koud! Maar de meisjes hebben geen 1x gezeurd en als het aan Liv had gelegen (die was nog droog aan de binnenkant), waren we zelfs nog verder gegaan. (Al is dat niet te zien op de foto hahahaha). En Lotte: die heeft er thuis enthousiast over verteld 🥰.

Dus zojuist mijn regenjas tevoorschijn getoverd (zo’n vreselijke, maar voor zo’n mooie heb ik helaas geen geld nu) en mijn snowboots. Voor Liv heb ik net snowboots besteld en de volgende keer nemen we ook een paraplu mee.

Al met al hebben we vandaag 1,5 uur buiten voor elkaar gekregen en 3 caches gevonden (we hadden er ook 1 nog op weg naar de de winkel!). Niet slecht! Maar ik hoop toch echt dat het morgen niet zo regent als vandaag.

Is het jou gelukt om buiten te komen? En was je zo slim om vóór de regen naar buiten te gaan?
.
.
.
@1000hoursoutside #buiten #outside #regen #buitenspelen @geocaching #geocaching
 Facebook Instagram Pinterest YouTube
Copyright © 2011-2019 Marry Fermont. Het is NIET toegestaan om foto's of teksten te gebruiken zonder toestemming van mij.
Deze website gebruikt alleen analytische cookies (geanonimiseerd) en functionele cookies Akkoord Lees meer
Privacy & Cookies Policy

Privacy Overview

This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website. Out of these, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are essential for the working of basic functionalities of the website. We also use third-party cookies that help us analyze and understand how you use this website. These cookies will be stored in your browser only with your consent. You also have the option to opt-out of these cookies. But opting out of some of these cookies may affect your browsing experience.
Noodzakelijk
Altijd ingeschakeld

Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. This category only includes cookies that ensures basic functionalities and security features of the website. These cookies do not store any personal information.

Niet-noodzakelijk

Any cookies that may not be particularly necessary for the website to function and is used specifically to collect user personal data via analytics, ads, other embedded contents are termed as non-necessary cookies. It is mandatory to procure user consent prior to running these cookies on your website.

  • HOME
  • OVER MIJ
  • FOTOGRAFIE
  • REIZEN
  • ETEN
  • LIEFDE & LEVEN
    ▼
    • ZWANGER WORDEN & ZIJN
  • PUBLICATIES
  • CONTACT